Baykoç Mobilya Özel Mobilya Üretimi

TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT YAPIYORUZ.

BayKOÇ Mobilya

Ev, Okul ve Ofis mobilyaları konusunda özel üretim imalat yapmaktayız. Ürettiğimiz mobilyaların tamamı müşterilerimize özel çalışmalardır ve tamamı el işçiliği ile üretilmektedir. Ürünlerimizde 1.sınıf malzemeler kullanmaktayız. Beğendiğiniz tüm modellerde istediğiniz değişikliği yapabildiğimiz gibi, Cila ve Boyama işlerinde istediğiniz renklerde ve tarzlarda çalışmaktayız. Yatak odaları, yemek odaları, tv üniteleri, ofis, okul ve ev mobilyalarıyla ilgili, ahşap işçiliği gibi konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yatak Odası Mobilyaları
Yatak odası mobilyalarında neler yapıyoruz? Örneğin gardrop iç tasarımını istediğiniz gibi tasarlayarak üretebiliyoruz. Kapak modellerinde sürgülü, sürgüsüz, aynalı, ahşap istediğiniz gibi üretim yapmaktayız. Şifonyer, komodin, yatak, yatak başlığı gibi her türlü parçalarda istediğiniz gibi üretim yapmaktayız. Renkler, Cila ve boya stilleri, ağaç çeşitleri sizin zevklerinize uygun olarak üretilmektedir.
Yemek odası mobilyaları
Yemek odası mobilyalarında yemek masası kaç kişilik olmasını isterseniz, beğendiğiniz sandalye modelleri, cila renkleri, aynalara kadar tüm mobilyalar size özel üretilmektedir.
TV Üniteleri;
TV Ünitelerinde ister duvara montajlı isterseniz portatif kullanacağınız şekilde yaparız. Renkler, ağaç seçenekleri, boya stilleri herşey size özel yapılmakta.
Mobilya Üretimi
Her türlü ev mobilyaları üretmekteyiz. Ancak hazır malzeme, fabrikasyon üretimimiz yoktur. Herşey özel üretim kapsamında müşterilerimize özgün üretilmektedir.

31.05.2024

Mesaj Yaz
-