0216 313 00 35 0535 296 22 35
Baykoç Mobilya Özel Mobilya Üretimi

BayKOÇ Mobilya

Ev tarzı mobilyalar konusunda özel üretim yapmaktayız. Ürettiğimiz mobilyaların tamamı müşterilerimize özel çalışmalardır ve tamamı el işçiliği ile üretilmektedir. Hazır, ucuz malzemeler kullanmıyoruz. Beğendiğiniz tüm modellerde istediğiniz değişikliği Cila ve Boyama işlerinde istediğiniz renklerde ve tarzlarda çalışmaktayız. Yatak odaları, yemek odaları, tv üniteleri, özel mobilya üretimi, ahşap işçiliği gibi konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yatak Odası Mobilyaları

Yatak odası mobilyalarında neler yapıyoruz? Örneğin gardrop iç tasarımını istediğiniz gibi üretiriz. Kapak modellerinde sürgülü,
sürgüsüz, aynalı, ahşap istediğiniz gibi üretim yapmaktayız. Şifonyer, komidin, yatak, yataş başlığı gibi her türlü parçalarda istediğiniz gibi üretim yapmaktayız. Renkler, Cila ve boya stilleri, ağaç çeşitleri siz nasıl istiyorsanız öyle üretilmektedir.


Yemek odası mobilyaları

Yemek odası mobilyalarında yemek masası kaç kişilik olmasını isterseniz, beğendiğiniz sandalye modelleri, cila renkleri, aynalara kadar herşey size özel üretilmete.


TV Üniteleri

TV Ünitelerinde ister duvara montajlı isterseniz portatif kullanacağınız şekilde yaparız. Renkler, ağaç seçenekleri, boya stilleri herşey size özel yapılmakta.


Mobilya Üretimi

Her türlü ev mobilyaları üretmekteyiz. Ancak hazır malzeme, fabrikasyon üretimimiz yoktur. Herşey özel üretim kapsamında müşterilerimize özgün üretilmektedir.

-